Hakkımızda

Gizli Medya olarak 2009 yılından itibaren sektördeyiz. Konusunda uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla birlikte danışmanlık sektöründe bir çok önemli marka ve de kişiye hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye’nin merkezi İstanbul’dan dünya çapında çalışmalar yaparak tüm dünyaya duyuruyoruz.

Bir çok kurumsal firmanın ve ismin danışmanlığını üstlendik ve yürütmeye devam ediyoruz.  Müzikten etkinliğe, giyimden tekstile, otomotivden eğlenceye bir çok sektörde çalışmalar gerçekleştiren Gizli Medya, bir danışmanlık firması olarak yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

Biz kişi ve markalara danışmanlık yapıyoruz ancak sadece fikirlerimizle değil, iş gücümüzle de iddialıyız. Fikirlerimiz ve hizmetlerimiz bir danışmanlık firmasından öteye geçmemizi sağlıyor. Projelerinizi ele alıp fikirler üretiyor ve iş gücümüzü kullanarak hayata geçiriyoruz. Bu sayede çok fazla dağılmanıza gerek kalmıyor. Tek bir yönetim merkezi oluşturarak projelerinizi yönetmenizi kolaylaştırıyoruz. Bu işi yaparken de interneti en etkili şekilde kullanıyoruz.

Markanız neye ihtiyaç duyuyorsa o konuda hizmet sunmaya hazırız. Özellikle dijitalde web site projeleri, seo optimizasyonu, mobil uygulamalar, responsive çözümler, marka yönetimi, itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, görsel tasarımlar, iş ortaklık programları, Google ve Youtube çalışmaları gibi geniş bir hizmet listesinin yer aldığı kataloğumuzda size uyacak her türlü dijital iş programını sağlıyoruz.

Ayrıca bazı markaların danışmanlığını üstlenerek projeyi baştan sonra yönetiyoruz. Bu tarz çalışmalarda telefon görüşmelerinde birebir iş anlaşmalarına, imza ve yasal işlemlere kadar projenin tüm detayları tarafımızdan gerçekleştirilebiliyor. Hayata geçirmek istediğiniz tüm dijital projeleri enine boyuna değerlendirebilmek ve yönetmek için en iyi ekibe ve deneyime sahibiz.

Yeni nesil fikirlerle ekibimiz sizlere hizmet vermeye hazır.