Dijital Müzik Dağıtım Servisi

Sizde bireysel olarak şarkılarınızı dijital müzik platformlarında yayınlayabilir ve bunlar üzerinden gelir elde edebilirsiniz. iTunes, Youtube, Dailymotion, Deezer, Spotify, Amazon, eMusic, Xbox Music, Shazam, Yandex LLC, Google Music, Facebook Audio ID,Flipagram, Türk Telekom Müzik ve Turkcell Fizy gibi onlarca dijital müzik platformuna şarkılarınızı yükleyerek gelir elde etmeniz mümkün.

Sizin için aşılması zor engelleri ortadan kaldırıyoruz. ISRC kodunuzu oluşturuyor, şarkılarınızı platformlara dosya halinde iletiyor, sizin adınız yazışmaları gerçekleştiriyor, yasal işlemleri tamamlıyor ve bunlar üzerinden gelir elde etmenizi sağlıyoruz. Sadece Türkiye’de değil, Dünyanın her yerine şarkılarınızı ulaştırabilir ve şarkılarınız üzerinden para kazanabilirsiniz.

Servis edilen şarkıların abonelik, download ve ya reklam destekli iş modellerine göre farklı gelir hesaplamaları olmaktadır. Amaç daha çok paylaşmak ve paylaşılmasını kolaylaştırmak. Daha çok kişiye ulaşan her şarkınız daha çok kazanmaya başlayabilir ve sizin internet üzerinden şarkılarınızla para kazanmanızı sağlayabiliriz.

Bir şirketinizin olmasına ve ya profesyonel olmanıza gerek yok. Standart kaliteye ulaşmış, uygun formatlarda ve hakları size ait olan şarkıları tüm dijital müzik platformlarına yükleyerek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

İş Ortaklarımız Dışında Dijitale “Gizli Medya” Olarak Servis Edilen Albümler;