Dijitalde ihtiyaç duyacağınız her alanda bir fikrimiz var!

Gizli Medya Limited Şirketi 2009 yılından bu yana, farklı sektörlerde yer alan müşterileri için farklı hedef kitlelere içerik ve fikirler üretmekten keyif alıyor. Bu çeşitliliği anlamak için referanslar sayfamızdan çalıştığımız bazı markalar ve projelere göz atabilirsiniz.

Markanızı dijitalde en iyi şekilde konumlandırıyoruz. İhtiyaç duyulan tüm çalışmaları tek bir merkezden yönetiyor ve raporlayarak rahatlatıcı bir hizmet sunuyoruz. Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, hedefler koyuyor, hedef kitlenizi raporluyor, rakip analizi gerçekleştiriyor ve dijital ortamda etkili bir yer edinmenizi sağlıyoruz.

Markanızın dijital ortamda var olduğu tüm mecraları değerlendiriyoruz. Raporlara dayalı olarak bu mecralardan sizlere hangisinin daha çok geri dönüş sağladığını tesbit ederek bu alana yoğunlaşıyoruz. Bu çalışmalar sayesinde yoğunlaştığınız alan size hızlı ve kaliteli bir geri dönüş sağlıyor.

Dijital Müzik Servisi çalışmalarını uzun yıllardır kurumsal şirketlere danışmanlık ve hizmet olarak sunan ekibimiz artık bu işi tüm müzik piyasasına uygun fiyatlarda sunmayı hedefliyor.

Hızla yükselen dijital gelirler arasında müzik ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle bizlerde ekip olarak müzik sektörüne bu konuda özel bir hizmet sunmak istiyoruz. Sadece yapım şirketlerinin bu yapmadığını gösterebilmek için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler olarak size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olarak servislerimizi ve raporları yüzeysel bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Şarkılarınız 82 mağaza 240 ülkeye ulaştırarak dünya çapında bir müzisyen olabilirsiniz. Servis yaptığımız müzik platformları şunları; Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Amazon Music, Fizy, Muud, Facebook, Instagram, TikTok, SoundCloud, Shazam, YouTube, YouTube Music, Google Play, Anghami, Hungama, Tidal, iHeart Radio, 7Digital, Yandex Music, Feel Music, Mondia Media Phono Net, Qobuz, Saavn, Vk, Thumbplay, Juno Download, Napster, PlayNetwork, Zvooq

Dijitale servis ettiğiniz dizi, film, müzik vb içeriklerinizin haklarını koruyor ve korsan yayılımı durdurarak arama motorlarından çıkartıyoruz.

Özellikle medya sektöründe (müzik, dizi ve film) sektöründe yaşanan hak ihlalleri teknoloji kullanımı arttıkça daha da fazlalaşmakta. Fiziksel gelirleri ciddi oranda etkileyen bu sorun karşısında durabilmek için dünya çapında bir çalışma gerçekleştirmek şart. 24 saat içinde korsan bağlantıları arama motorlarından kaldırıyoruz ve korsan içerik sağlayan sitelere yasal bildirim gönderiyoruz. Bildirim dünya çapında dikkate alınacak değerde oluyor ve bu sayede sonuca daha hızlı ulaşıyoruz.

Film, dizi ve müziklerinizi korsan sitelerden koruma ve kaldırma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Google’dan İçerik Kaldırma hakkında bilgi almak için tıklayın.

Basın Bülteni & Davetinizi hedef kitlesine uygun yayınlara ve basın mensuplarına ulaştırıyoruz. Servisin dağılım ve yansıma performansını, kapsamlı raporlar ile ölçümleyebilirsiniz.

Dijital ortamdan basın bültenlerinizi tüm gazete, dergi, internet sitesi ve özel bloglara göndererek haberlerinizi tüm medyaya ulaştırıyoruz.

Bülten Paketi ile Neler Yapılabilir?
– Basın Bülteni ve Davet Gönderimi/ Servisi
– Bülten Gönderim Performans takibi
– Bülten/Marka Takibi
– Medya Analizi ve Ölçümleme Raporları

Basın Bülteni ve Davet gönderimleri için MBR ile 20 binden fazla basın mensubuna erișim imkanı sağlanır. Bu listeler aracılığı ile MBR üzerinden dilediğiniz zaman basın bültenlerinizi dağıtabilir yada onayınız doğrultusunda biz sizin adınıza gönderim yapabiliriz.

Reklam filmleri, klipler, sosyal medya içerikleri, tanıtım videoları ve benzeri bir çok video content ile çalışmalarınızı daha öteye taşıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz video ve fotoğraf çekimleri için gerekli ekip ve ekipmanlarla markanızın ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

Röportajlar, kamera arkaları, film ve dizi setlerinin tüm detaylarını sizler için kayda alıp kullanabileceğiniz tüm alanlar için uyarlıyoruz. Beyazperde reklamları ve tanıtımları için video çalışmaları hazırlıyoruz.

Marka tanıtım videoları, ekip röportajları, kongreler, toplantılar, tanıtım günler vb tüm özel günlerinizi kayda alıp, bu içeriği bir tanıtım filmi haline getiriyoruz.

Sizi ve markanızı en hızlı şekilde hedef kitlenizle buluşturacak, gerçek ve etkileşimi yüksek dijital reklam planlamaları ile erişimlerinizi arttırıyoruz.

Bütçenizi doğru yerlerde kullanmak için yapılacak reklam çalışmasının öncelikle kimleri ilgilendirdiğini tesbit ediyoruz. İlgi ve alaka oranına göre bir hedef kitle analizi yaparak gerçekten ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kişilere öncelik veriyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kişiler ulaşdıktan sonra o hedef kitlenizi kontrollü bir şekilde genişletmeye başlıyoruz. Dijitalleşen dünya da reklamlarınızı doğru kişilere ulaştırırken doğru mecraları seçerek size bütçe ve zaman konusunda etkişi çözümler sunuyoruz.

Google reklamları, YouTube reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Twitter reklamları hakkında çözüm önerileri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Size özel tasarlıyor ve istekleriniz doğrultusunda yazılımlar geliştiriyoruz. Modern ağları yakından takip ederek en uygun stratejiyi markanız için belirliyoruz.

Sosyal medya, web sitesi, mobil uygulamalar ve gerek duyulan tüm ağlara özel içerikler üreterek markanızın daha zengin bir içerikler sunmasını sağlıyoruz. Bu hizmet sayesinde arama motorlarında da ciddi oranda ilerleme sağlayabilir ve markanızın hizmetleriniz çok iyi değerlere ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca markanızın düzenli olarak güncellenmesi gereken ağları varsa bunları sizler için planlıyoruz ve güncel bir akış planı sunuyoruz.

Dijital afişler, internet reklam banner çalışmaları, sosyal medya içerikleri, web site görselleri ve benzeri tüm görsel tasarım çalışmalarınızı gerçekleştirerek sizlere daha geniş bir çalışma imkanı sağlıyoruz.

Tasarım desteğimiz sayesinde siz sadece yayına almak istediğiniz içeriğe odaklanıyorsunuz, tasarlamak ve farklı bir bakış açısı katmak bize ait.

Markanız için daha modern bir görünüm sağlayarak markaların algısını yükseltiyor ve müşterinin görmek istediğini size sunuyoruz.

YouTube Kanal Yönetimi ile kanalınızı sıfırdan oluşturuyor ya da var olan kanalınızı baştan sona optimize ediyoruz. Bu çalışmalar sayesinde izlenme değerleriniz ve gelirleriniz artıyor ancak devamlılık şart!

  • Sektör ayırmadan yeni içerikler üretiyoruz
  • İçeriklerinizi çoğaltıyor ve etkileşimi arttırıyoruz
  • Kurgu ve montaj hizmeti sağlayarak içeriğinizin kalitesini arttırıyoruz
  • Daha çok izlenme elde etmeniz için varolan içeriklerinizi optimize ediyoruz
  • Markanız için içerik planlaması hazırlayıp video içeriklerinizi zenginleştiriyoruz
  • Özel davet, etkinlik, konferans, parti, düğün vb tüm etkinlikleri YouTube’dan canlı yayınlıyoruz

YouTube hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Yönettiğimiz bazı YouTube kanallarını aşağıda görebilirsiniz. Daha fazlası için REFERANSLAR sayfasına göz atın.

https://www.youtube.com/AvsarFilm
https://www.youtube.com/MuratBoz
https://www.youtube.com/OzcanDeniz
https://www.youtube.com/EbruGundes

Google servislerinden daha iyi faydalanmak için kurumsal destek alabilirsiniz. Hem markanızın kurumsal ihtiyaçlarını giderin, hemde dünyanın en çok kullanılan arama motorunda daha iyi yer alın.

Kurumsal maillerinizi Google sunucusunu kullanarak Gmail üzerinden gittiğiniz her yerden sorunsuz takip edebilir, ofis programlarına para ödemeden tüm ofis programlarını G Suite sayesinde online olarak ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

İşletmenizin Google üzerinde aratıldığında eksiksiz gözükmesini istiyor ve şirketiniz adına gerçekleşen gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Google Benim İşletmeme ile markanızı Google’da doğrulayın.

  • Google Benim İşletmem Danışmanlı (Google My Business) 
  • Posts on Google
  • Google Workspace (G-Suite)