Dijital Müzik Servisi çalışmalarını uzun yıllardır kurumsal şirketlere danışmanlık ve hizmet olarak sunan ekibimiz artık bu işi tüm müzik piyasasına uygun fiyatlarda sunmayı hedefliyor.

Türkiye’de hizmet veren The Orchard ve Believe aracılığı ve ayrıcalığı ile şarkılarınız tüm dijital müzik platformlarına tek tek servis edilir ve bu müziklerden gelir elde edilmesi sağlanır.

Hızla yükselen dijital gelirler arasında müzik ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle bizlerde ekip olarak müzik sektörüne bu konuda özel bir hizmet sunmak istiyoruz. Sadece yapım şirketlerinin bu yapmadığını gösterebilmek için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler olarak size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olarak servislerimizi ve raporları yüzeysel bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Şarkılarınız 24 mağaza 240 ülkeye ulaştırarak dünya çapında bir müzisyen olabilirsiniz. Servis yaptığımız müzik platformları şunları; Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Amazon Music, Fizy, Muud, Facebook, Instagram, TikTok, SoundCloud, Shazam, YouTube, YouTube Music, Google Play, Anghami, Hungama, Tidal, iHeart Radio, 7Digital, Yandex Music, Feel Music, Mondia Media Phono Net, Qobuz, Saavn, Vk, Thumbplay, Juno Download, Napster, PlayNetwork, Zvooq

Daha fazla bilgi için dijitalmuzikservisi.com adresini ziyaret edin.