Dijital Müzik Servisi


Dijital Müzik Servisi çalışmalarını uzun yıllardır kurumsal şirketlere danışmanlık ve hizmet olarak sunan ekibimiz artık bu işi tüm müzik piyasasına uygun fiyatlarda sunmayı hedefliyor.

Türkiye’de hizmet veren The Orchard ve Believe aracılığı ve ayrıcalığı ile şarkılarınız tüm dijital müzik platformlarına tek tek servis edilir ve bu müziklerden gelir elde edilmesi sağlanır.

Hızla yükselen dijital gelirler arasında müzik ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle bizlerde ekip olarak müzik sektörüne bu konuda özel bir hizmet sunmak istiyoruz. Sadece yapım şirketlerinin bu yapmadığını gösterebilmek için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler olarak size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olarak servislerimizi ve raporları yüzeysel bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Apple Music, Spotify, Deezer, Amazon Music, Fizy, Muud, YouTube Music ve daha fazlası…

Şarkılarınız 24 mağaza 240 ülkeye ulaştırarak dünya çapında bir müzisyen olabilirsiniz.

Ücretli servis modelini seçtiğinde tüm bu platformlar üzerinden elde edilecek gelirin tamamı senin olacak! Bu sayede üretmeye devam edileceksin.

Daha fazla bilgi için dijitalmuzikservisi.com adresini ziyaret edin.

Dijital Müzik Servisi